Property Detail

LUXURY ALMOST BRAND NEW VILLA COMPOUND
Umm Suqeim, Dubai
AED 29,000,000
2,035 AED/sqft
5 rooms
6 bathrooms
14,250 sqft
Villas
Details
Listing ID 13817031
Reference 9519-hXmcEE
Category Villas
Furnishing
Completion Status completed
Agency Etmam Real Estate
Agent Ashfaq Ahmed
First Seen 10.03.2026
Last Updated 04.05.2026 00:07
Price History