Property Detail

1 BEDROOM l ZABEEL VIEW l NO COMISSION
DIFC, Dubai
AED 4,737,408
3,964 AED/sqft
1 rooms
2 bathrooms
1,195 sqft
Apartments
Details
Listing ID 14341660
Reference nexus-5553
Category Apartments
Furnishing unfurnished
Completion Status completed
Agency Nexus Point
Agent Mannan Syed
First Seen 10.03.2026
Last Updated 04.05.2026 00:18
Price History