Property Detail

HIGH FLOOR l DIFC VIEW l NO COMISSION
DIFC, Dubai
AED 8,652,295
3,503 AED/sqft
2 rooms
3 bathrooms
2,470 sqft
Apartments
Details
Listing ID 14341411
Reference nexus-5560
Category Apartments
Furnishing unfurnished
Completion Status completed
Agency Nexus Point
Agent Mannan Syed
First Seen 10.03.2026
Last Updated 04.05.2026 00:18
Price History