Corner | Type E| Small Premium | Facing pool
The Acres, Dubai
AED 12,000,000
1,806 AED/sqft
5 rooms
6 bathrooms
6,645 sqft
Villas
Details
Listing ID
14265455
Reference
YK3289
First Seen
10.03.2026
Last Updated
04.05.2026 00:26
Price History