Standalone Villa | Single Row | Huge Plot
The Acres, Dubai
AED 6,300,000
1,467 AED/sqft
3 rooms
1 bathrooms
4,295 sqft
Villas
Details
Listing ID
13445079
Reference
DP-S-56227
First Seen
10.03.2026
Last Updated
04.05.2026 00:26
Price History