Selling On Cost l Type D l Phase 1 l Exclusive
The Acres, Dubai
AED 7,420,000
1,814 AED/sqft
4 rooms
4 bathrooms
4,091 sqft
Villas
Details
Listing ID
13248661
Reference
D7CLU-JaN3T2
First Seen
10.03.2026
Last Updated
04.05.2026 00:25
Price History