Luxury Lifestyle Living | Large Plot | Lagoon View
The Acres, Dubai
AED 23,617,000
2,325 AED/sqft
7 rooms
9 bathrooms
10,159 sqft
Villas
Details
Listing ID
11606576
Reference
B-VS-134873
Category
Villas
Furnishing
unfurnished
Completion Status
under-construction
Agency
fäm Properties - Branch 17
Agent
Mohamad Basem Ghalwan
First Seen
10.03.2026
Last Updated
04.05.2026 00:24
Price History