Property Detail

Remodelled 3E | Walking distance to DBS
The Springs — The Springs 3, Dubai
AED 6,700,000
2,967 AED/sqft
3 rooms
3 bathrooms
2,258 sqft
Townhouses
Details
Listing ID 14013214
Reference 1473
Category Townhouses
Furnishing unfurnished
Completion Status completed
Agency Townsend Real Estate
Agent Peter Townsend
First Seen 10.03.2026
Last Updated 04.05.2026 00:27
Price History