Property Detail

G+14 | Prime Development Plot | Freehold
Barsha Heights (Tecom), Dubai
AED 80,000,000
2,740 AED/sqft
Studio
29,200 sqft
Plots
Details
Listing ID 14135759
Reference TECOM-R0275
Category Plots
Furnishing
Completion Status completed
Agency Mastermind Real Estate
Agent rahulmanuja
First Seen 10.03.2026
Last Updated 30.03.2026 00:26
Price History