Luxury Villa | Huge Plot| Forest-Inspired Villa
The Wilds, Dubai
AED 5,800,000
1,659 AED/sqft
3 rooms
4 bathrooms
3,496 sqft
Villas
Details
Listing ID
12495078
Reference
100095-Dfyv92
First Seen
10.03.2026
Last Updated
04.05.2026 00:33
Price History