06 B/R BIG PLOT INDEPENDENT STUNNING LOCATION VILLA
Umm Al Sheif, Dubai
AED 27,000,000
1,824 AED/sqft
6 rooms
6 bathrooms
14,801 sqft
Villas
Details
Listing ID
13242853
Reference
9519-szYUPv
First Seen
10.03.2026
Last Updated
04.05.2026 00:41
Price History