Property Detail

Land for sale in Umm Al Sheif | Burj Al Arab View
Umm Al Sheif, Dubai
AED 13,000,000
869 AED/sqft
Studio
14,961 sqft
Plots
Details
Listing ID 14435076
Reference 10063-qU8Tkr
Category Plots
Furnishing
Completion Status completed
Agency Tasees Real Estate
Agent Ahmed Abdullah Hussein Daham
First Seen 10.03.2026
Last Updated 04.05.2026 00:41
Price History