Property Detail

Spacious Layout | Prime Location | Maid Room
Dubailand, Dubai
AED 4,250,000
2,109 AED/sqft
4 rooms
3 bathrooms
2,015 sqft
Townhouses
Details
Listing ID 14371539
Reference TH13096S
Category Townhouses
Furnishing unfurnished
Completion Status completed
Agency Idigov Real Estate
Agent Zhanna Bugaeva
First Seen 09.03.2026
Last Updated 06.05.2026 00:51
Price History