Property Detail

PRIME LOCATION/HIGH ROI/INVESTOR DEALS
Dubai Production City (IMPZ) — Qasr Sabah, Dubai
AED 640,000
1,104 AED/sqft
1 rooms
1 bathrooms
580 sqft
Apartments
Details
Listing ID 14242850
Reference RPE-S-1040
Category Apartments
Furnishing furnished
Completion Status completed
Agency Royal Pearle Real Estate
Agent Nasibeh Mirnaziri
First Seen 09.03.2026
Last Updated 03.05.2026 22:07
Price History