Property Detail

Premium | High Quality | Prime Location
Al Jaddaf — Sama Al Jadaf, Dubai
AED 265,000,000
3,312 AED/sqft
11 rooms
11 bathrooms
80,001 sqft
Buildings
Details
Listing ID 14433571
Reference VK-BLD-116391-P
Category Buildings
Furnishing
Completion Status completed
Agency Vlakar Real Estate
Agent Karim Abueicha
First Seen 10.03.2026
Last Updated 06.05.2026 00:39
Price History