Luxury 4-Bedroom Villa for Sale | Palma Rosa, Dubailand | Park Facing
Dubailand — The Palmarosa, Dubai
AED 4,500,000
1,419 AED/sqft
4 rooms
5 bathrooms
3,172 sqft
Villas
Details
Listing ID
14141143
Reference
107160-yyIaqR
First Seen
10.03.2026
Last Updated
06.05.2026 00:52
GPS
25.041, 55.27787
Price History