Property Detail

Reehan 6 | 1 bed | Bright layout | BK View
Downtown Dubai — Old Town, Dubai
AED 2,190,000
2,717 AED/sqft
1 rooms
1 bathrooms
806 sqft
Apartments
Details
Listing ID 14456720
Reference 103979-kKnhOj
Category Apartments
Furnishing unfurnished
Completion Status completed
Agency Blue Ventures Real Estate
Agent Saad Zafar
First Seen 09.03.2026
Last Updated 05.05.2026 23:55
Price History