Property Detail

Burj Khalifa View | Vacant on Transfer | 1 bedroom
Dubai Hills Estate — Socio, Dubai
AED 1,340,000
2,821 AED/sqft
1 rooms
1 bathrooms
475 sqft
Apartments
Details
Listing ID 14105358
Reference RL-188497
Category Apartments
Furnishing furnished
Completion Status completed
Agency White & Co
Agent Danielle Jones
First Seen 09.03.2026
Last Updated 06.05.2026 00:14
Price History